8 دلیل اصلی برای انتخاب #اینتل_دک

  1. وزن سقف متعارف اینتل دک تا دهانه ۱۱ متر حدود ۴۰۰ کیلوگرم بر مترمربع است.

  2. دهانه های بزرگ در کنار آزادی عمل برای جابجایی ستون ها در اینتل دک باعث آزادی عمل در طراحی معماری گردیده و بیشترین بهروری در تامین پارکینگ را برای کارفرما ایجاد میکند .

  3. بلوک های تحتانی اینتل دک درست مشابه یک شابلون سبب تسهیل اجرا شده و با یک اکیپ ساده اجرایی میتوان کار را پیش برد .

  4. اینتل دک حاصل یک حرکت روبه جلو از روش های قدیمی تر به یک تکنیک نوین برای اجرای سازه ها با حفظ مزیت روش های پیشین و اصلاح مشکلات اجرایی بوده است . نوآوری این روش مورد تایید مراجع ذیصلاح است .

  5. دهانه های تا ۱۸ متر با موفقیت توسط اینتل دک اجرا شده است و دهانه های تا ۲۵ متر نیز در حال حاظر طراحی شده و در دستور کار اجرا قرار دارد. ضمن اینکه در بسیاری از پروژه ها کارفرمایان حتی در دهانه های تا 6 متر نیز اینتل دک را به روش های متعارف ترجیح دادند .

  6. برخلاف سیستم های مجوف ، که الزاماً بتن باید دو مرحله ای ریخته شود در اینتل دک بتن یک مرحله ای اجرا میشود. این مزیت سبب ارتقای کیفیت و افزایش سرعت اجرا می شود .

  7. بلوک زیرین اینتل دک از جنس مصالح پرلیتی است که به صورت طبیعی عایق صوت است . این بلوک در کنار بلوک پلی استایرن فوقانی مجموعأ سیستم کاملا عایقی را ایجاد میکند که مانع انتقال صوت در طبقات میگردد و موجبات آسایش ساکنین را فراهم میکند.

  8. متریال پرلیتی مورد استفاده در بلوک تحتانی اینتل دک به صورت طبیعی عایق حرارتی است بنابراین به صورت ذاتی مانع دامنه کشیدن آتش در طبقات می گردد .

Translate »
طراحی سایت