پروژه بلوار ایمان اصفهان، طراحی و اجرا توسط شرکت فنی مهندسی نوسا، با بهره گیری از تکنولوژی اینتل دک

پروژه بلوار ایمان اصفهان یکی از پروژه های شرکت فنی مهندسی نوسا می باشد. که در طراحی و اجرای سازه ی این پروژه از تکنولوژی اینتل دک استفاده شده است. مشخصات این پروژه به شرح زیر می باشد:

عنوان پروژه: پروژه بلوار ایمان

موقعیت: اصفهان

طول دهانه ۹ متر

تعداد طبقات: ۶ سقف

مقدار میلگرد مصرفی: ۳۵ کیلوگرم در متر مربع

استفاده از نسل جدید سقف های بتنی یا همان سقف اینتل دک در این پروژه باعث شده. که علاوه بر کاهش محسوس مقدار میلگرد مصرفی در پروژه. شاهد حذف شدن ستون های میانی و همچنین حذف شدن تیرها و آویزهای میانی باشیم. دستیابی به یک سقف مسطح و یکپارچه و حذف ضرورت استفاده از سقف کاذب در پروژه بلوار ایمان. در کنار اجرای سریع و آسان سقف، از مزایای اصلی استفاده از تکنولوژی اینتل دک در این پروژه بوده است. در ادامه تصاویری از این پروژه ارائه شده است.

تصاویر پروژه بلوار ایمان اصفهان:

بلوک گذاری فوقانی پروژه

یکی از مزایای سقف های اینتل دک. اجرای راحت آن و عدم نیاز به اکیپ اجرایی متخصص و حرفه ای است. اجرای راحت این سقف ها سبب شده که کارگران معمولی و نیمه ماهر هم با آموزش اولیه. به راحتی قادر به نصب قالب ها و تکمیل فرآیند اجرای سقف اینتل دک باشند.

بلوک گذاری تحتانی پروژه

استفاده از بلوک های فوقانی و تحتانی اینتل دک. باعث کاهش ارتعاش سقف و ایجاد عایق حرارتی و صوتی خوب در سازه ها می شود.

نمایی از بلوک گذاری پروژه

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه. و یا تمایل به کسب اطلاعات در خصوص سقف های اینتل دک و نحوه اجرای آن. می توانید با شماره های موجود در قسمت تماس با ما، با شرکت فنی مهندسی نوسا تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس اپ شرکت نوسا